Tématický detský tanečný kurz pre 5 až 7 ročné deti

15 x 60min (raz do týždňa)

Deti sa na hodine vždy rozcvičia baletnou rozcvičkou, zoznámia sa s rytmikou a priestorovou kresbou. Po rozcvičení si vyskúšajú pár tanečných prvkov z baletu, moderného aj ľudového tanca. V druhej polovici hodiny spoznávajú pesničku danej témy, ktorú si najprv zrytmizujú a následne sa naučia choreografiu.  Záver hodiny patrí improvizácií a opakovaniu krokov z celej hodiny. Po absolvovaní kurzu by deti mali ovládať 1 až 2 choreografie. Poslednú hodinu budeme streamovať video a rodičia si môžu pozrieť prácu svojich detí na vlastné oči.

♥ tanečné témy pre školáčikov

Témamy jarného kurzu pre staršie deti budú choreografia s dôrazom na slovenský folklór na detskú ľudovú pesníčku Osievame múčku. Témou druhej choreografie s dôrazom na balet a moderný tanec budú Disney rozprávky ako Aladdin, Frozen, Tarzan či Shrek.

Termíny:

PONDELKY: 16:30-17:30 – Creative Labyrinth, Šusteková 49, Petržalka – (začíname 11.septembra končíme 18.decembra 2023) (hodina bude cez prázdniny 30.10.2023) – TENTO KURZ JE OD 4 rokov do 7 rokov

 

STREDY: 16:30- 17:30 – DK Ružinov, Ružinovská 28, Ružinov – (začíname 6. septembra končíme 20. decembra 2023 – sviatky/prázdniny: 1.11.2023)

 

Cena za každý kurz (15 x 60min)  je 120 eur. 

Vyskúšajte prvú hodinu za 10€ a uvidíte ako sa vášmu dieťaťu bude páčiť. Je potrebné sa príhlasiť aj ak idete iba na skúšobnú hodinu.

Prihlásiť sa

 

UKÁŽKOVÁ ZOZNAMOVACIA HODINKA. VIDEO TU

Pre dievčatá odporúčame priniesť pohodlné oblečenie legíny, tričko (prípadne dres  a pančuchy) a cvičky. Sukničky sú k dispozícií na každej hodine.  Pre chlapcov odporúčame tepláky a tričko a taktiež cvičky. Nezabudnite nabaliť deťom náhradné oblečenie, fľašku s pitím a uteráčik.

FB YT IG
Nastavenia cookies